faberlic


АНКЕТА РЕЄСТРАЦІЇ В
FABERLIC

Заказать звонок!

Акциії для новачків Faberlic

Бути клієнтом Фаберлік – означає регулярно отримувати подарунки. Заповніть форму реєстрації на сайті та отримайте статус привилійованого покупця. Коли ви отримаєте особистий номер та пароль, ви зможете самостійно оформлювати покупки на офіційному сайті компанії із знижкой від 20% та приймати участь у вигідних пропозиціях кожного каталога.

faberlic акции

Як отримати подарунки від Фаберлік?

Приєднуйтесь до Faberlic прямо зараз та отримайте подарунки!

  1. Зареєтруйтесь в Компанії Faberlic та отримайте знижку від 20% на всю продукцію!
  2. Оформить з 27 версня по 10 жовтня замовлення на суму від 800 грн (після знижки 20%) - 400 грн буде списано у подарунок !
  3. Бонус: при замовленні від 1200 грн отримайте додатково пральний порошок в подарунок у наступному замовленні (після 11 жовтня) !
Зареєструватися

Це ще не всі акції, які порадують Вас під час першої покупки. Уважно читайте про нові знижки в каталозі та отримайте спеціальні пропозиції в Промо-акціях на протязі 9 періодов по супер-ціні 29 грн! Подарунки пропонуються кожному клієнту, незалежно від чвсу реєстрації.

Не важливо, чи прийшли ви працювати, заробляючи на продажах або будуючи власну структуру або покупати для себе – компанія Фаберлік завжди рада порадувати клієнтів вигідними пропозиціями.